Stań się najpiękniejszą biżuterią dla siebie

utworzone przez | 21 Mar 2020 | Uncategorized | 0 komentarzy

Stań się swoją najpiękniejszą BIŻUTERIĄ !

Czym jest „zielona biżuteria” ? – JADEIT.
                              Ty się stań swoją najpiękniejszą biżuterią.

Należy do grupy krzemianów. Tworzy zbite skupiska drobnoziarnistych kryształów piroksenu,o różnych barwach.
W jadeicie można odnaleźć związki żelaza i chromu.
Ma wiele kolorów m.in. zielonej, białej, różowej, czerwonej, żółto-pomarańczowej, brązowej, czerwono.Najcenniejszy z nich to JAD IMPERIAL Cesarski w kolorze intensywnie szmaragdowo zielonym.Hiszpańscy zdobywcy Meksyku wierzyli, że leczy on choroby nerek. stąd powstała nazwa JADE (żad). W Europie nazwę tę nadano też materiałowi importowanemu z Chin o tym samym kolorze i twardości.Swoją nazwę prawdopodobnie uzyskał od greckiego słowa „ischias”, co znaczy „ból w biodrze” lub od hiszpańskiego słowa „higado”czyli „wątroba”, ponieważ używany był do leczenia tych właśnie organów.Co zyskujesz, przez dotyk zielonego kamyczka?Jest dość chłodny,ale to akurat jego zaleta. Ten chłód kocha nasza skóra. Działa wygładzająco, relaksująco i doskonale niweluje opuchnięcia pod oczami.Właśnie nim wykonuję Wam masaż masaż KASSAJI, tzw. „japoński lifting” twarzy.Masaż ten ma działanie drenujące, detoksykujące, przeciwzmarszczkowe i niwelujące powstałe już bruzdy 🙂

A jak Wy możecie rozpieszczać się jego szlachetnością?
Zaprzyjaźnijcie się z „wałeczkiem jadeitowym” – żelazko do twarzy !1. Na czystą i nawilżoną twarz,, rozprowadź swoje serum organic na twarzy ( Nie zapomnij o odprowadzeniu limfy z twarzy, czyli przegłaskaniu  delikatnym ruchem dłoni,w stronę zewnętrzną twarzy, ku uszom i czołowi/ Kolejno przez mięśnie nosowo- wargowe ku górze, przez czoło, aż do skalpu głowy (nie pamiętasz? umów się ze mną na konsultację)2. Chwyć ‚wałeczek i „prasuj” poliki, zaczynając od węzłów przy uszach w obie strony.3. Liftinguj szyję i dekolt..kierując się ku górze, następnie w prawy bok na całej długości, kolejno w lewy (drenaż szyi i).4. Zmarszczki czołowe „prasuj” wzdłuż ich linii,a później w poprzek. Okolice oka masuj  mniejszą rolką wałeczka i wykonuj ruchy od zewnętrznego kącka ,aż ku górze,kończąc na kąciku  wewnętrznym oka..
Opuchnięcia znikną, ZIELONO MI …:)JADEIT WKRÓTCE W MOIM SKLEPIE ON-LINE :)Kobiety lubią brąz.?Nie wszystkie. Moim ulubionym kolorem jest ZIELONY,  to kolor życia i wiecznej młodości 🙂Poznajcie zieloną moc „kamyczków” !!!

Menu