Kiedy masaż daje nam w 100% odprężenie i radość?

utworzone przez | 21 Mar 2020 | Uncategorized | 0 komentarzy

– 
MASAŻ TO KWINTESENCJA TWOICH EMOCJI, ŻALI, RADOŚCI, WZRUSZEŃ.
DLACZEGO ZDARZA CI SIĘ PŁAKAĆ PODCZAS MASAŻU?

SZCZĘŚLIWY MASAŻ – harmonia  z samym SOBĄ.

Wszystkiemu „winne” są nasze EMOCJE 🙂   🙁   Na co dzień   bardzo dużo uwagi, o ile nie całą, skupiamy na swoich obowiązkach, pracy, rodzinie,dzieciach.Kiedy kładziesz się na stole do masażu, wiesz,że cała uwaga moja skupia się na Tobie..Często właśnie w tej chwili mówicie mi:”Przepraszam,na lewej stopie, mam mały odcisk””Przepraszam, nie ogoliłam nóg” „Czy dobrze się położyłem?”
Co wtedy Wam odpowiadam?
Proszę, o niczym nie myśleć tylko o sobie! Jesteś piękna/y!
Oprócz techniki masażu, dbałości o nastrój i Twoje dobre samopoczucie, bardzo ważne jest TWOJE  nastawianie do siebie, swojego wyglądu, poczucie wartości oraz jakie emocje towarzyszyły Ci dzisiejszego poranka.Zdarza się, że ktoś np. w sklepie , zdenerwuje Cię, nawet o tym nie wiedząc. może nie mogłeś znaleźć jakiegoś produktu w sklepie na półce.
Pytacie , jak przygotować się na wizytę na masażu, czy zabrać ze sobą ręczniki, klapki , itp.
– Przede wszystkim , nastaw się rano pozytywnie, i ciesz się z tej chwili tylko dla siebie- celebruj WDZIĘCZNOŚĆ- zbierz w sobie całą miłość, szacunek,radość i emanuj nimi do całego świata.- zapytaj siebie, dlaczego chcesz dO mnie przyjść i czego oczekujesz po masażu?- przyjdź na niego z intencją i uwagą  na  siebie. To czas tylko dla Ciebie, na który zasługujesz.- jeżeli czujesz ,że ogarnia Cię złość i frustracja, przełóżmy nasze spotkanie
Co ja obiecuję Ci dać w tym czasie?
– Całą swoją uwagę tylko dla Ciebie- dbałość o to ,abyś czuł się komfortowo, przekraczając barierę swojej osobistej sfery – przyzwyczajenie Cię do obcego dotyku- mojego dotyku– harmonijną muzykę i masaż spójny z jej melodią.
Muzyka prowadzi moje dłonie,,aby wyczuć idealnie, Twoje spięte mięśnie, obrzęki, i stopień nawilżenia Twojej skóry- naturalne zapachy,które nie tylko pięknie pachną i umilają  czas podczas zabiegu, ale przede wszystkim DZIAŁAJĄ terapeutycznie, na Twoje dolegliwości lub emocje.Warto, jak opowiesz mi przed masażem jakie masz dokuczliwe dolegliwości, jaki masz nastrój , co czeka Cię w kolejnych dniach. To pomoże dobrać mi odpowiednie olejki oraz masaż  do Twoich potrzeb..
PAMIĘTAJ, KAŻDY MASAŻ JEST LECZNICZY, NO UWALNIA OD NAPIĘĆ, ZŁYCH EMOCJI, POZWALA NABRAĆ SIŁ PSYCHICZNYCH NA DĄŻENIE DO TWOICH CELÓW, I UWALNIA OD STRESU, A STRES TO POWÓD WIĘKSZOŚCI CHORÓB DZISIEJSZYCH CZASÓW.
Zapraszam Cię na randkę z samym sobą! Nie tylko w WALENTYNKI,
Nie jestem za serduszkami i celebracji dnia św. Walentego, ale warto przypomnieć sobie, kto jest dla nas ważny i że kochając , należy poświęcać bliskiej osobie czas, ale również SOBIE okazywać miłość.
KOCHAJĄC SIEBIE, MASZ SIŁĘ KOCHAĆ INNYCH!
A ja z miłości do natury i Was, mam  PREZENT – perfumy ROZKOSZ, dla zakochanych i kochających siebie 🙂

🔉Masaż to podróż w głąb siebie, swoich wspomnień i marzeń, to projektowanie swojej przyszłości i siebie.Podczas masażu uwalniają się wszystkie i płyną swoją naturalną rzeką życia emocjonalnego.

PŁACZ uwalnia z przeszłości, RADOŚĆ buduje przyszłość,a to droga do SPEŁNIENIA I SZCZĘŚCIA               

                                                                                        Mira Organic 💚
Menu