cZY OLEJKI ETERYCZNE TO TYLKO PIĘKNE ZAPACHY?

AROMATERAPIA- pasja może także być Twoją pracą !

W czym OLEJKI ETERYCZNE mogą nas wspierać zdrowotnie ?

ODPORNOŚĆ ORGANIZMU

Olejki eteryczne dzięki skoncentrowanej dawce poszczególnych części roślin i łatwej zdolności wchłaniania się do naszego organizmu, szybciej niż napary, herbaty ziołowe czy tabletki, wspierają nasze zdrowie.

NATURALNY  DETOKS

Olejki eteryczne powstają przy naturalnej obranie rośłiny przed bakteriami i wirusami, dlatego stosując odpowiednie dobrane olejki w diecie, łatwo oczyszczają organizm z toksyn.

NAJLEPSZY  ELIKSIR SZCZĘŚCIA

Olejki eteryczne działają bardzo mocno działają na nasze emocje i hormony, również na ENDORFINY, które sprawiają,że czujemy radość i spełnienie.

WSPOMNIENIA

Olejki eteryczne bardzo głęboko działają na naszą podświadomość i zakorzeniają  się w naszym układzie limbicznym, odpowiedziałnym za wspomnienie, dlatego mimo,że są olejki ogólnie przyjęte za przyjemny zapach, niektórym osobom mogą się nie podobać. Może być to powód złych, nieprzyjemnych wspomnień związanych z tym zapachem.

 

NAUKA ODDECHU 

Z biegiem upływających lat, nasz organizm zapomina o prawidłowym oddychaniu, z reguły nie ćwiczymy go tak jak  uczymy się chodzić, mówić czy pisać. Osoby ,które ćwiczą różne techniki relaksacyjne czy oddechowe wiedzą o tym. Aromaterapia jest prostym sposobem na intuicyjne, naturalne pobudzenie i zmotywowanie układu oddechowego do prawidłowej pracy.

 

CZYSTA  ESENCJA  Z  ROŚLINY

Olejki eteryczne to ETER, czyli czysta postać z części roślin (kwiat, łodyga, liść, korzeń), substancja lotna, która bardzo szybko dostaje się do naszego organizmu i zaczyna działać zdrowotne w naszym CAŁYM organiźmie.

Można stosować je DYFUZUJĄC, aplikując bezpośrednio na skórę, najlepiej z olejem bazowym, dodając do swoich ulubionych kosmetyków lub po prostu wąchając i głęboko wdychając je.

 

DLACZEGO WYBRAŁAM OLEJKI DO TERRA DO SWOICH KOSMETYKÓW, ZABIEGÓW I SWOJEJ DIETY ?

 

chcesz je poznać? 

KLIKNIJ TUTAJ 

zestaw PODSTAWOWY 

10 olejków eterycznych

 

kliknij tutaj 

zestaw 10 olejków eterycznych

z dyfuzorem ultradźwiękowym

 

kliknij tutaj 

 

 

Witam Cię pachnąco w świecie naturalnego,pięknego zdrowia 🙂

 

Nazywam się Mira, jestem kreatorką własnej marki kosmetyków Mira Organic oraz terapeutką napięciowych bóli głowy i masażystką. Opracowałam autorski program

slow- ageing, czyli naturalne, piękne starzenie się, a raczej opóźnianie procesów starzenia i dobrego samopoczucia.

Edukuję przede wszystkim kobiety. jak samemu dbać o swoje zdrowie i urodę naturalnie o zastosowaniu olejków eterycznych w codziennym życiu. Długo szukałam olejków,które będą nie tylko pięknie pachniały, ale przede wszytkim działały na zdrowie oraz podniosą działanie moich kosmetyków i terapii w gabinecie, ale także umilą czas i domowe zabiegi w domu. Szukałam takich, które mogę bezpiecznie wdrożyć także w swoją i swojej rodziny w dietę. mi żyć, bez zbędnej chemii i szkodliwych substancji. Dlatego mój dom w każdym aspekcie: apteczka, sprzątanie, kosmetyki, gotowanie “przestawiłam” na olejki eteryczne. Teraz w moim domu nie ma szkodliwych środków czystości, są domowe środki z dodatkiem olejków eterycznych, nie ma już kosmetyków z marketu, tylko zrobione własnoręcznie z dodatkiem olejków. Nasze życie jest zdrowsze, czystsze prostsze, …… tańsze i pachnące naturą

Chcę pokazać mój świat pełen zapachów i subtelnej pielęgnacji

Mira:-)

 Z zawodu jestem architektem, terapeutką, a teraz także edukatorką NATURALNEGO WSPIERANIA ORGANIZMU. Od zawsze czułam tęsknotę za naturą. Całe życie mieszkam w mieści i brakowało mi czystej zieleni, kwiatów i naturalnych zapachów. Pracowałam na etacie, prowadziłam spółkę (również w innych branżach). Teraz połączyłam także swój zawód z pasją i biznesem, który jest idealny na dzisiejsze czasy, szczególnie dla kobiet.

To po prostu moje Zycie.

Mieszkam z mężem i synem , psem i kapryśnym kotem,który także pokochał moje olejki :Wierzę, że zaproszenie olejków eterycznych do naszych domów, daje nam siłę i moc, żeby zadbać w naturalny sposób o dzieci, rodzinę, dom. Widzę, że dla wielu z nas jest to ogromny przełom nie tylko w zdrowiu, ale też w emocjach, na które olejki mają duży wpływ (tak, tak, nasz mózg nie jest w stanie się im oprzeć) a to zmienia też relacje i atmosferę w domu i w pracy. 

 Olejki eteryczne to niezwykłe narzędzie do naprawdę szczęśliwego i zdrowego życia. Przekonajcie się same:-)

 

 

 

    Do czego są mi potrzebne te olejki ?

Zajrzyj na mojego YOUTUBA, tam pokażę Ci I opowiem jak zaczynam dzień z olejkami i kończę, jak radzę sobie w codziennych i niecodziennych dolegliwościach.

Moją domową apteczkę i moje

DLACZEGO” 🙂

PS: Jeśli chcesz się zrelaksować razem z olejami , mam dla Ciebie

PACHNĄCĄ RELAKSACJĘ (AUDDIOBOOK)

Próbka, na YT.

Poczytać możesz też na moim BLOGU i w GRUPIE na Fb/Mira Organic – PACHNIDŁO

Z serca do ludzi

z miłości do pachnośc

W świecie olejków eterycznych, decydujący wpływ na nasze zdrowie ma j. jakość olejku. Dlatego tak ważna jest świadomość, jak pozyskiwane są olejki (z natury nie z chemicznego laboratorium) jak ten proces przebiega, jakość materiału roślinnego i późniejszej obróbki. Pod katem czystej klasy terapeutycznej

Dobrze skomponowany zestaw olejków eterycznych pomoże Ci w naturalny sposób zaradzić w 80% typowym przypadłościom, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Wykorzystasz je też do stworzenia własnej roboty kosmetyków i środków czystości. Zyskasz zdrowie, oszczędzisz czas i pieniądze. 

Zacznij swoją naturalną przygodę,

podróż po całym świecie…

 Jak najlepiej skompletować swoją domową apteczkę ?

Olejki te można kupić w do TERRA przez stronę internetową. Jednak taki sposób (zakupy w cenie detalicznej) najmniej się opłaca. Można założyć w do TERRA konto hurtowe, dzięki któremu możemy od samego początku (od momentu rejestracji konta) robić zakupy w cenie hurtowej (-25%) i

Konto takie kosztuje 20 euro netto za rok. Od tego momentu możemy kupować dowolne olejki i produkty do Terra, w dowolnych ilościach i częstotliwościach, po cenie hurtowej.  Jeśli chcemy przedłużyć posiadanie konta, wystarczy dokonać raz w roku zakupu olejku Peppermint. 

 

Ale jest sposób, by ominąć opłatę za konto hurtowe – wystarczy zarejestrować takie konto od razu kupując zestaw olejków, w którym olejki, w porównaniu do kompletowania takiego zestawu z pojedynczych sztuk, kosztują jeszcze mniej niż po  25% zniżce.

 

A jaki zestaw mam wybrać?

 

 Zestaw podstawowy : 

Olejek eteryczny w buteleczce 5 ml :

 • Lemon

 • Lavender

 • Peppermint

 • Melaleuca

 • Oregano

 • Frankincense

 • DigestZen

 • Breathe

 • onGuard

 • Deep Blue

 • Pakiet materiałów informacyjnych plus opłata rejestracyjna

Oraz dodatkowo tylko przy rejestracji konta hurtowego

 • 15 ml Smart&Sassy lub Slim&Sassy (inna nazwa tego samego olejku)

  CENA ZESTAWU:

Zestaw kosztuje 115 euro netto (z podatkiem i przesyłką 150,06 euro)

Kupując ten zestaw oszczędzasz 47 euro


Warto rozważyć zakup zestawu, w którym jest 3 razy więcej każdego z 9 olejków eterycznych (Deep Blue występuje tylko w pojemności 5 ml) i dołączony jest do niego w gratisie dyfuzor Petal. Możemy od razu rozpocząć przygodę z aromaterapią, a cena tego zestawu jest tylko dwukrotnie większa niż poprzedniego, olejków mamy 3 razy więcej plus dyfuzor. 

ZESTAW Z DYFUZOREM ULTRADŹWIĘKOWYM :

 To najpopularniejszy i najchętniej kupowany w tej chwili zestaw. 

W skład wchodzą olejki eteryczne w buteleczkach 15 ml:

 • Lemonon

 • On Guard

 • 5 ml Deep Blue

 • Lavender

 • Peppermint

 • Melaleuca

 • Oregano

 • Frankincense

 • DigestZen

 • Breathe

 • onGuard

 • i 5 ml Deep Blue

 • Pakiet materiałów i opłata rejestracyjna

 • dyfuzor Petal

CENA ZESTAWU:

Zestaw kosztuje 225 euro netto (z podatkiem i przesyłką 285,36 euro)

Kupując ten zestaw oszczędzasz 92,25 euro

 

DLA KOGO TEN ZESTAW ?

Zestaw jest  idealny dla osoby, która chce rozpocząć przygodę z olejkami eterycznymi. Razem z olejkami staje się posiadaczką dyfuzora, który pozwala rozpylać olejki w pomieszczeniu i korzystać z ich dobrodziejstwa dzień i noc.

 

 

Co jeszczę Ci podaruję ?

 • Zapraszam Cię na bloga ,znajdziesz tu informacje o olejkach i linki do innych ciekawych blogów. 

 • Dołącz do grupy na Facebooku PACHNDŁO i korzystaj z wiedzy i doświadczenia innych.

 • Zerkaj od czasu do czasu na Funpage – tam znajdziesz aktualne wydarzenia olejkowe w całej Polsce. 

 • Jeśli chcesz dodać olejki eteryczne do już prowadzonego biznesu lub chcesz taki biznes rozpocząć, zapraszam do współpracy i wspólnego rozwoju w grupach: Szkolenia doTERRA i doLIDERKI oraz do mojej prywatnej grupy tylko dla moich współpracowników – napisz do mnie, prześlę szczegółowe informacje, jak się tam dostać.

  

 

A może chcesz mieć olejki za darmo?

 

Jeśli poznałaś już moc olejków, to prawdopodobnie co jakiś czas uzupełniasz swoją kolekcję o kolejne. doTERRA ma dla takich osób wspaniały program zbierania punktów (podobnie jak na stacji benzynowej dostajesz punkty za zakupy) i wymiany ich potem na darmowe olejki lub inne produkty. To jest Program Lojalnościowy LRP.  A wygląda to tak: 

 

Jeśli zaczniesz co miesiąc odbierać od doTERRA zamówienie, to doTERRA oddaje Ci w punktach:

10% Twojego zamówienia + 7pv za przesyłkę (zwrot poniesionych kosztów przesyłki)

 

Jeśli Twoje zamówienie będzie co miesiąc większe niż 50pv (równowartość 50$ netto) to doTERRA co 3 miesiące zwiększy wartość zwracanych punktów o 5%.

 

 

Po roku, do TERRA zwraca Ci 30% procent Twojego zamówienia plus opłatę za przesyłkę. Jeśli robisz zamówienie na 50pv, otrzymasz z powrotem na konto 15 pv i 7 pv czyli razem 22 pv, które możesz wymienić na dowolny produkt (albo kilka) o tej wartości punktowej (produkty w cenie około 22$ netto).

Dzięki takim zakupom, możesz już w następnym miesiącu (jeśli składasz zamówienia lojalnościowe od co najmniej 2 miesięcy) wymienić zebrane punkty na darmowe produkty, na przykład:

 

 

Chcesz być przygotowana na każdą okoliczność?

 

I mieć olejki zawsze przy sobie, w dodatku dostaniesz je ode mnie w prezencie, ale za małą przysługę:-)

Jeśli zorganizujesz w swoim domu lub dowolnym miejscu spotkanie dla kilku znajomych osób, które chciałyby dowiedzieć się jak używać olejków eterycznych, przyjadę do Was z lekcją o olejkach. A Ty dostaniesz ode mnie minikosmetyczkę z olejkami eterycznymi w prezencie, będzie w niej 8 minibuteleczek a olejkami wypełnimy tyle z nich, ilu gości przybędzie na spotkanie (minimum 4 a maksimum 8 gości) W buteleczkach będzie od 15 do 20 kropli Twoich wybranych olejków.

 

W okolicy  Krakowa jestem w stanie umówić się w ciągu miesiąca, dalsze wyjazdy muszę zaplanować wcześniej. Mam też w całej Polsce osoby, które chętnie poprowadzą takie lekcje dla Ciebie, mogę Was skontaktować. 

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę, wprowadzić olejki eteryczne do swojego gabinetu albo zacząć biznes od zera, zapraszam:-)

Praca z olejkami i naszym zespołem PACHNĄCA ZABAWA 🙂 

 

Do zobaczenia na BABSKIM DOMOWYM ,AROMATYCZNYM SPA, A MOŻE SPOTKANIU I WSPÓŁPRACY BIZNESOWEJ.

Mira 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego zdecydowałam się na współpracę z doTerra oprócz miłości do jakości ?

 

Jest to największa firma oferująca olejki eteryczne najwyższej jakości na świecie.
Trend – powrót do naturalnych metod wspierania zdrowia i część rozwijającej się branży wellness.
Plan wynagrodzeń pozwala zarabiać pieniądze od pierwszego dnia.
Niespotykana w branży retencja 67% – tylu klientów jest lojalnych firmie i ponawia zakupy (zwykle w branży wynosi to 7-15%) co daje stabilną bazę sprzedaży produktów i przekłada się na przychód pasywny.
Etyczny sposób pozyskiwania olejków wspieranie małych producentów, rezygnacja z pośredników, akcje społeczne dōTERRA .
Ponad 8 000 000 kont zakupowych na świecIe średnio na 1000 mieszkańców Ziemii w dōTERRA konto ma 1 osoba.
Możemy pracować na całym świecie – brak ograniczeń terytorialnych.
W Polsce jedynie ok 1300 osób założyło konta w dōTERRA, co daje niesamowite pole do rozwoju (jesteśmy daleko za wszystkimi krajami europejskimi). Szacujemy, że w najbliższych latach w Polsce może powstać ponad 70 tys. kont zakupowych.
Działalność charytatywna dōTERRA.

 

 

Własny biznes – po prostu dziel się doświadczeniem !

Masz już dość pracy na etatcie? Myślisz o własnym biznesie, ale brakuje Ci pomysłów? Jesteś na urlopie macierzyńskim i nie chcesz wracać do stałej pracy tylko mieć więcej czasu dla dzieci w przyszłości? Być może prowadzisz już własny biznes i chciałabyś zwiększyć dochody?
Jeśli myślisz o własnym biznesie to zacznij działać, a ja Ci w tym pomogę.

 

Czego potrzebuję na początek?

Tak naprawdę niewiele. Najważniejsza jest decyzja, chęć i odrobina samodyscypliny. Wszystkie szkolenia i wiedzę dostaniesz ode mnie na starcie. Zaczniesz pracować jednocześnie ucząc się.

Ile muszę zainwestować?

Twoja inwestycja to przede wszystkim czas i nauka, bo jeśli chodzi o finanse, to biznes z olejkami można zacząć dosłownie od jednego olejku i założenia konta klienta hurtowego w dōTERRA, które kosztuje 20 euro netto. Ale najlepiej zacząć pracę mając już zestaw olejków. Ja na początek rekomenduję Home Essentials lub mniejszy Family Essentials.

Ile czasu zajmie mi praca?

To zależy od Ciebie: ile czasu możesz poświęcić, jak jesteś zdeterminowana, czy umiesz zorganizować swój czas. Są osoby, które wykonają więcej pracy w godzinę niż inne przez 10 godzin albo więcej. Ale podstawa to systematyczność i codzienny rozwój osobisty – bez tego nie da się prowadzić tego biznesu. Masz codziennie do wykonania kilka czynności, które w skali całego roku prowadzą do wielkich rezultatów. Ja oczywiście pomogę Ci zorganizować ten czas i wybrać zadania przynoszące efekt, żeby tego czasu niepotrzebnie nie tracić.

Kiedy zacznę zarabiać?

To również zależy głównie od Ciebie – dōTERRA wypłaci Ci premię od zakupów osób, które wyedukowałaś. Zależy ile zorganizujesz lekcji o olejkach, jak wielu osobom o nich opowiesz i czy będziesz potrafiła wytłumaczyć im, do czego mogą używać olejki w życiu. Zatem im większej liczbie ludzi pomożesz – tym wypłata będzie większa i szybciej.

Ale ja nie chcę zajmować się sprzedażą!

To najczęściej rodzi opory u każdego z nas ale po pierwsze, nie sprzedajemy nic poza swoją wiedzą i doświadczeniem – a to całkiem przyjemna sprzedaż.
Po drugie, osoby, które do nas przychodzą same kupują olejki od dōTERRA, my możemy im jedynie podpowiedzieć najkorzystniejszą dla nich opcję.
Po trzecie, każdy, ale to absolutnie każdy z nas coś sprzedaje. Swoją osobę szefowi, swoje usługi, produkty, wiedzę. Nawet matka „sprzedaje” dzieciom zdrowe jedzenie, uzyskując wynagrodzenie w postaci ich zdrowia. Więc nie demonizujmy sprzedaży. To tylko zwykła wymiana: ktoś ma coś, co chce mieć ktoś inny i wymieniają się towarami, pieniędzmi, usługami czy przysługami. Tak było od początku świata i będzie zawsze.

Jak się do tego zabrać? Od czego zacząć?

Napisz do mnie, a ja poprowadzę Cię krok po kroku. Dołączysz do naszego zespołu i grupy na Facebooku, dostaniesz materiały i komplet szkoleń online lub stacjonarnych. Co tydzień możesz wziąć udział w naradach zespołu, poznasz inne osoby, które tak jak Ty, dopiero zaczynają. Zaczniesz uczestniczyć w lekcjach o olejkach eterycznych, które prowadzimy i będziesz się uczyć przez działanie. Cały czas będę dostarczać Ci wsparcia i wiedzy, której będziesz potrzebowała. Nic na razie nie musisz umieć, ja też zaczynałam „od zera” i wiem jak to jest.

W Polsce dopiero około 2000 osób korzysta z olejków eterycznych dōTERRA. Tak mało osób wie, że może sobie pomóc w naturalny, nie powodujący skutków ubocznych, sposób. Jest naprawdę dużo do zrobienia i możemy wspólnie uczestniczyć w tej Naturalnej Rewolucji oraz budować fundamenty dōTERRY w Polsce.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do mojej grupy pomogę Ci we wszystkim. Tutaj każdy zaczyna od zera, nie ma szefa ani pracowników. Jest natomiast wsparcie i wspólna praca.

Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem, poprowadzę krok po kroku i będę wspierać w budowaniu własnej firmy. Mamy narzędzia i szkolenia, które pomogą Ci wystartować.

Skontaktuj się ze mną, 

KLIKNIJ TUTAJ 🙂

Do zobaczenia !

Chcesz dowiedzieć się więcej ?
Skontaktuj się ze mną, 

umówimy się na konsultację

BEZPŁATNIE 

Zadzwoń:
(+ 48) 606 826 485

Napisz:
[email protected]

Mira

Menu